Kontakt

Kontaktirajte nas...

Prodajni tim

Timea Vereš
Prodaja paker centrima

E-mail: timea@geneza.rs
Mobilni: (+381 63) 599-950

Aniko Bata Sabadi
Prodaja-začini, sušeno povrće, čajevi,aditivi, staklena i limena ambalaža (za manje narudžbe)
E-mail: aniko@geneza.rs
Mobilni: (+381 63) 599-751

Dragan Aćić
Prodaja staklene i limene ambalaže- za industriju, mesna industrija i stočna hrana
E-mail: dragan@geneza.rs
Mobilni: (+381 63) 599 -776

Petar Veselinov
Komercijalni direktor
E-mail: petarv@geneza.rs
Skype: petar-veselinov
Mobilni: (+381 63) 533-061
Srđan Lukić
Nabavka i izvoz
E-mail: lukic.s@geneza.rs
Mobilni: (+381 63) 547-272
Karolina Szecsei
Menadžer uvoza-izvoza
E-mail: karolina@geneza.rs
Mobilni: (+381 63) 599-780
Lea Poša
Logistika
E-mail: lea.posa@geneza.rs
Mobilni: (+381 63) 309-703
   

 

Kontakt

Naziv kompanije: Geneza d.o.o. za proizvodnju, spoljnu i unutrašnju trgovinu Kanjiža
Adresa (centar): 24420 Kanjiža, Vuka Karadžića bb - opština Kanjiža, Srbija
Adresa (logistika): 24420 Kanjiža, Put Narondnih Heroja  - opština Kanjiža, Srbija
PIB: 100870797
Matični broj: 8579024
Registarski broj: 21408579024
Šifra delatnosti: 1039
PDV broj: 125364362
Direkcija Tel/Fax: (+381 24) 874-987, 873-887, 875-157
Logistički centar Tel/Fax: (+381 24) 873-057, 875 - 197
Mobilni: (+381 63) 1-057-668
E-mail: info@geneza.rs
geneza@geneza.rs
Osnovni podaci

 

Mapa
Na vrh strane
...